• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Na świecie można ujrzeć niesamowicie wiele niesamowitych miejsc. Trudno zatem w niedługim artykule opisać najładniejsze atrakcje, bo to coś niemożliwego. I dlatego skupmy się nieco bardziej na zobaczeniu niezwykłych miejsc na terenie Tajlandii. Moim zdaniem Tajlandia to zdecydowanie jeden z najładniejszych krajów na świecie. Komu w szczególności mocno się spodoba Tajlandia? Cóż, zapewne internauci marzący o samodzielnych wyprawach, bez korzystania z biur podróży muszą wiedzieć, że Tajlandia to stosunkowo prosta destynacja podróżnicza.
Zapewne są prostsze kraje, np. Grecja, ale jeśli w grę wchodzi egzotyka, Tajlandia jest najlepszym celem. Niedrogo, bezpiecznie, a do tego można powiedzieć, iż Tajlandia jest niemalże stworzona pod backpackerów.
Niesamowity jest Bangkok, zatem stolica tego kraju. Co interesujące, jest to najczęściej odwiedzana stolica na świecie. Przede wszystkim dzięki chińskim turystom. Niezwykła jest także wyspa Phuket – to chyba prawdziwy raj. Nieinteresująca jest Pattaya, chociaż pewnie faceci szukający seksu będą wniebowzięci.
źródło: www.usmiechtarnowa.pl, http://digikey.net.pl, http://www.avans.org.pl, http://www.wypadekholandia.pl

Podobne artykuły:

Categories: Turystyka

Comments are closed.