• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Gdy dręczysz się z powodu nietypowej budowy sromu lub łechtaczki, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu intymnym spowodowany modyfikacjami lub uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmodyfikować wygląd okolic płciowych – ginekologia estetyczna proponuje dla Ciebie szereg propozycji, jakie w szybki sposób usuną Twoje problemy oraz znacząco polepszą jakość funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite rekomendowany bywa w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Laser może być wykorzystywany też w przypadku wielu odmiennych bolączek ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego leczenia i sposób jego dopasowania do indywidualnej sprawy uzgadniane są w trakcie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki leczenia mogą przerosnąć założenia, ponieważ powoduje on powrót prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji seksualnej oraz zmniejsza bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w praktyce bezbolesna oraz niezwykle szybka, Etap gojenia, względem klasycznych sposobów jest niezwykle krótki, a brak komfortu z tym związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – wspiera prawidłowe działanie naszego układu moczowego.

Rezultatem może być odzyskanie komfortu życia oraz psychologicznej trwałości, oraz pewności siebie.

Zaraz po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące problemy w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chciałabyś poprawić estetykę warg sromowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją wyglądu własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, który w 15 minut może usunąć wszystkie bolączki, które dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Polecamy:

Ginekolog Wrocław

Podobne artykuły:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.